21 Mart 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Müşteri Memnuniyeti Yok!

1682805 Nolu bir şikayette bulunmuştum. Mağaza şikayetime cevap olarak yine benzer şikayetlerle ilgili olarak verdiği cevabın birebir aynısını vermiş. FLO-Ziylan Mağazacılık müşterilerinin memnuniyetini ve sorunlarını aynı kategoriye koyup görmezden mi geliyor ?

İlgili yazışmalar bölümüne yazdım fakat ikinci bir destek yazısı gelmedi. Bende burdan 2. kez sormak istiyorum. Hiçbir sorunu olmayan goratex ayakkabı su alıyorsa bunun nedeni nedir ? Ayakkabıda sorun bulamadılar, elimize de giymiyoruz ! Peki neden su alıyor hiçbir sorunu yoksa ?

Mutlu 42 Okunma

Cevaplar

  • Mutlu22 Mart 2013

    Sanırım birebir yazışma ile olmayacak. Kasiyerinde dedigi gibi tüketiciyi koruma derneği.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi22 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Goratex özellikli ürünlerde su geçirmeyi engelleyici özellikte deri kullanılır bu deriler su geçirmeyen çok küçük gözeneklere sahiptir bu nedenle havada almaz. Hava almadığı için çok uzun süre kullanıldığında gün içinde aşırı terleme yapabilir bazen bu durum müşterilerimiz tarafından su geçiriyor sanılmakta ve karıştırılmaktadır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön