26 Ağustos 2013 #1976838

FLO-Ziylan Mağazacılık Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

15.06.2013 tarihinde Elazığ FLO mağazasından PRG-4 M 6683 kodlu ayakkabıyı aldım; fakat şimdi çok pişmanım. Çünkü ayakkabı resmen ayağımı çürüttü. Felaket bir nem yapıyor ve ayağım resmen ayakkabının içinde turşu oluyor. Şimdi ayağımın çok terlediğini falan iddia edebilirsiniz;


Fakat bugüne kadar aldığım hiç bir ayakkabıda bu tür bir problem yaşamadım. İlk defa böyle bir ayakkabı aldım ve ürünü iade etmek istiyorum.


Yukarıdaki talebime karşılık ayakkabıyı test için mağazaya teslim etmemi ilettiler. Bende 8 Temmuz'da öyle yaptım ve ayakkabıyı mağazaya teslim ettim. Bugün 26 Temmuz ve hâlâ tarafıma bir dönüş yapılmadı. Ayakkabının durumu ile ilgili hiç bir bilgi yok. Para iadesi istiyorum.

Mesut 145 Okunma

Cevaplar

  • Mesut31 Ağustos 2013

    Bu mağazadan alışveriş yapıp kendimi bu duruma düşürdüğüm için asıl suçlu benim. Yoksa böyle bir mağazadan fazlasını beklemek suç aslında.

  • Mesut28 Ağustos 2013

    Artık sizin sitenize girip size prim kazandırmayacağım. Bundan böyle flonun f si bile yok. siz benim için bittiniz. sizden bundan sonra hiç bir şey talep etmiyorum. sitenizde bulunan yazışmalarımız kalitenizi bana gösterdi. size iyi çalışmalar.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebinizde belirtmiş olduğunuz ürünle ile ilgili sorgulama işlemlerinin yapılabilmesi için mağaza tarafından ürününüzün incelenmesi amacı ile doldurulan Ürün İnceleme Kabul Formunda yer alan takip numarasını www.flo.com.tr üzerinden tarafımıza göndermenizi rica ederiz. Gerekli sorgulama yapılarak tarafınıza bilgi aktarımı sağlanılacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön