20 Ekim 2016 #6726205

FLO-Ziylan Mağazacılık Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Özdilek AVM' den çocuk botu aldım. Çocuk evde denedi ön tarafında bir soyulma oldu. 3 gün sonra mağazaya götürdüm. İncelemeye göndermemiz gerekiyor dediler. 15 gün sonra mesaj geldi; bizden kaynaklanan bir sorun değil, gelin ürününüzü alın. Tekrar detaylı incelemeye gönderdim. Aynı mesajı bana geri geldi. Müşteri hizmetlerini aradım mağduriyetimi bildirdim. Tamam tekrar geri getirin, incelemeye gönderin dediler. Aynı şekilde cevap geldi. Üçüncü kez götürdüm ve sonuç ürününüzü gelin alın, bizden kaynaklı bir sorun yok dediler.


Ben bir buçuk aydır küçük çocuğumla birlikte gidiyorum geliyorum. Zor zahmetlerle benimle oyun oynar gibi tamam diyorlar incelemeye gönderelim ama sonuçta olumlu bir şey olmuyor. Ben ilk defa çocuğuma ayakkabı almıyorum ki. 9 senedir kızıma ayakkabı ve bot alıyorum. İlk defa böyle bir sorunla karşılaştım. Bu havalarda çocuğum spor ayakkabı ile gidiyor. Bizler dar gelirli insanlarız.

Busra 249 Okunma

Cevaplar

  • Busra21 Ekim 2016

    FLO-Ziylan Mağazacılık hiçbir şekilde müşterinin sorununa çözüm bulmayan,9 yaşındaki kız çocugun okula eski ayakkabısıyla gitmesine sebep olan, beni üç kez mağazasına git gel yaptırıp mağdur eden 3 günlük evde denenmiş çocuk botunun değişimini yapmayan bir ayakkabıcısın. Müşteri memnuniyetine değer vermeyen bir firmasın... .Mağduriyetimi gidermelisiniz! !

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön