22 Şubat 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Beyoğlu şubesi FLO mağazasında almış olduğum deri kısa botumla ilgili ayakkabıda karşılaştığım hata nedeniyle en yakın torium FLO mağazasına bırakmış olduğum ürün incelenerek kullanıcı hatası olarak 03. 05. 2012 tarihinde tarafıma mesaj gönderiliyor .


Mağazaya gittiğimde ürün incelemek üzer gitmiş olduğu merkezden kullanıcı hatası olarak tarafıma bi yanıt veriliyor. ve ürünle ilgili tadilat değişim istememe rağmen hiç bir şekilde olumlu yaklaşım olmuyor ve ' Sıfır müşteri memnuniyeti olan bir şirketten asla bir daha bırakın gitmeyi asla ürün bile almayı düşünmüyorum.

Hulya 65 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön