11 Nisan 2013 #1736699

FLO-Ziylan Mağazacılık Malına Sahip Çıkmama!

27.2.13 günü sitenizden SİP0000781615 sipariş kodu ile satın aldığım ürünün, en fazla 8 saat kullanım sonrası derisinin yırtık olduğunu fark ettim 4 mart günü tarafınıza yolladım (Takip no: 0199551).telefonla ürünü sorguladım, tamir edildiğini öğrendim.


Ürün ayağımda yıpranmadı ki tamir edin ne alaka. kaldı ki bugün tam 28. iş günü dolmuş bulunmakta, müşteri memnuniyetiniz tavan yapmış durumdasınız. Ürünün yenisi ile değişimini istiyorum. gerekirse Tüketici Sorunları Hakem Heyetine başvuruda bulunacağım.

İşıl 53 Okunma

Cevaplar

  • İşıl12 Nisan 2013

    incelemeye alınmış olan ürünün bu gün 30. iş günü dolmuş olup hala beni arayan kimse yok. hadi tamir ettiniz niçin arayıp ürünü alın diyen yok? hafta başı ilk işim hakem heyetine gitmek olacak. sizin kadar ilgisiz, malına sahip çıkmayan başka firma yok. müşteri memnuniyetiymiş, söyler misiniz, kim memnun sizden??

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Sizin ürününüzde yaşanan “ Deformasyon ’’ şikâyeti incelenmiş olup onarım yapılabilecek ürünler arasında yer almaktadır. Üründe müşteri memnuniyeti de göz önünde bulundurularak onarım işlemleri yapılmış ve ürün mağazamıza gönderilmiştir. Ürününüzde değişim yâda iade işlemi yapamayacağımızı bildirir. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön