06 Mayıs 2013 #1779853

FLO-Ziylan Mağazacılık Mağaza Müdürünün Sert Üslubu!

En son Flo dan 1 ay arayla 2 ayakkabı aldık ayakkabı kısa sürede deforme oldu firmaya gönderdiler ve kabul oldu. Sonrasında elimizdeki değişim fişleriyle a city flo mağazasına gittik. Kasada isminin d. a. olduğunu öğrendiğim kişi beni mağdur etti bilgisayar iki iade fişini kabul etmedi sonrasında bayan başladı söylenmeye bu ne ya iki iade fişimi olur.iki ayakkabıyı da iade etmişsiniz bunu siz hep yapmışsınız diye konuşmaya devam etti. Ayakkabı hatalı bende firmaya gönderilmesini istedim ve sonrasında firma hatasını kabul edip ayakkabının değişmesini onayladı.bu kararın olumlu sonuçlanmazsa mağaza personeli neden bu kadar tepki verdi anlamadım bu konuyla ilgilenilmesini istiyorum.

Fatma 87 Okunma

Cevaplar

  • Fatma16 Kasım 2013

    genellikle flodan alışveriş yapıyoruz yapıyorduk yani. Artık bu olaydan sonra hiç gitmiyoruz. Flo müşteri kaybetmeye devam ediyor.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle mağazamızda yaşamız olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşadığınız sorunun sitemiz aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. A city FLO mağazasında yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli yerlere bildirimler yapılmış olup çalışanlarımızı işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür dileklerimizi iletiriz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön