28 Ağustos 2013 #1980573

FLO-Ziylan Mağazacılık Kusurlu Ürünün Değişimini Yapmıyor!

İzmir Optimumdaki FLO-Ziylan mağazadan siyah klasik bir ayakkabı aldım. Giyerken ayakkabının arka kısmı yırtıldı. Ben ne kadar çekmiş olabilirim ayakkabının arkasını ki bu kadar çabuk yırtıldı. Değişim için garanti için mağazaya gittiğimde servise gönderdiler, 2 hafta sonra geldi. Bana verilen cevap sizin hatanız denildi.


Ayrıca mağaza yetkilisi başta müdürü olmak üzere ben sanki ürünü rica minnet bedavaya almışım da bir de kabalık yapıyormuşum gibi davrandılar. Bu isme hiç yakışmayan tavırlar sergilendi. Ben yıllardır bu mağazadan alışveriş yapıyorum hiç böyle bir sorun yaşamamıştım. Yani bir işi halledemeyeceklerse bir ayakkabıya 1 yılı bırakın 10 dakika garanti vermesinler.

Pervin 100 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Merkezimize incelenmek üzere gelen ürünler Ürün İnceleme Departmanı’ nda bulunan uzmanlar tarafından incelenmekte olup, sonuçlar nihai sonuçlardır. Ürün ile ilgili verilen kararlar dışında farklı bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön