25 Şubat 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Kullanıcı Hatasıymış!

02. 02. 2013 günü Düzce FLO mağazasından aldığım ayakkabı sadece 2 gün giyilmiştir. 11. 02. 2013 günü mağazaya iade edilen ayakkabıya kullanıcı hatası denilmiştir. Sadece iki gün giyilen bir ayakkabının ayak bilekleri bölümünün her iki tarafından nasıl çatlayabilir. Bu ayakkabıları dağda giymedim. Memurum ve işyerinde giydim.


2 gün giydikten sonra her iki ayakkabı da da çatlama yırtılma olunca mağazaya geri götürdüm. Merkezin incelemesi sonucu malzeme ve kullanıcı hatası olmadığı söylendi. Bu cevabı kabul etmedim. Ayakkabıyı da mağazadan almadım. Ne merkez ne mağaza görevlileri hiç bir şekilde yardımcı olmamışlardır. Zaten mağaza çalışanlarının yetkisi de yok. Merkez duyarsız ve ciddiyetten uzaktır.

Emrettin 24 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi01 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön