04 Nisan 2013 #1725036

FLO-Ziylan Mağazacılık Kullanıcı Hatası!

1- Geçen yıl Ankara optimumdaki mağazadan eşim için bir çizme aldık. çizme 1 ay içerisinde alttan açıldı ve topukları çizildi. buna bağlı olarak mağazaya geri götürdük ve yetkili birime çizme yollandı bir ay sonra bize tekrar geri dönüldü ve kullanıcı hatası denildi. Sormak istediğim biz dağda ve köyde yaşamıyoruz, inanın en yakın yere bile arabayla gidip gelen bir aileyiz. kaliteli diye gidip flo dan alıyoruz.


2- Aynı firmadan 6 ay önce eşim bu kez 60 tl ye bir bayan çantası aldı, 6 ay sonra çantanın fermuarı bozuldu yine yolladık ve cevap yine aynı kullanıcı hatası sorum şu çizmeye ve çantaya kullanıcı klavuzu koyun öğrenelim bu işi.

Haydar 25 Okunma

Cevaplar

  • Haydar10 Nisan 2013

    herkese aynı cevabı veriyorsunuz anladığım kadar uzmanlarınza soraramısınız 1 ayda bir çizme nasıl alttan açılır dağda tepede gezilmedi o çizmeyle arabanın gaz pedalına bastı diye bir ayda çizmenin aşltı açılır.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli müşterimiz; Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Değerli müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirime konu olan ürünler yukarıda belirtilen kriterler içerisinde değerlendirmeye alınmıştır. Yapılan inceleme işlemlerinde kusur niteliğini taşıyacak üretimsel bir hata ile karşılaşılmamış olmasından dolayı farklı bir işlem yapılamamaktadır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön