26 Ağustos 2013 #1976613

FLO-Ziylan Mağazacılık Kullanamadığım Ayakkabıyı Değiştirmediler!

FLO-Zıylan Mağazacılık'dan iki ayakkabı aldım. Bir tanesi tabandan kaynaklı ayağıma vurdu ama ilk iki üç gün bir şey yoktu. Sonrasında başladı. Gittim şikayetimi anlattım, ayakkabının tabanının üzerinde yarım milimetre inceliğinde kumaş parçası konulmuş bundan ötürü ayakkabı taban kısmından ayağıma vuruyor.


Bunu alın farkını vereyim başka ayakkabı alacağım dedim, yok neymiş ayakkabıyı denemeden mi almışım. Ayakkabı 2 gün evde denenir mi? Çalıştığımız için evde totalde 4 saat kalıyoruz. Sonuç olarak verdiğim parayı helal etmiyorum.

Mehmet 67 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet09 Aralık 2015

    Arkadaşım ben bütün gün mağzada ürünü deneyemem mantıklı konuşun biraz. Sosyal medyada her gün düzenli olarak firmanıza yazılan özenle seçtiğim tüm şikayetleri paylaşıyorum ki bir daha kimse firmanızın önünden geçmesin.

  • Mehmet03 Eylül 2013

    işte sizin yapacağınız müşteri memnuniyeti budur.bizede artık sizinle değişik fantaziler kurmak kalıyor.ilk defa bir mağzadan alış veriş yapmıyoruz ayrıca müsteriler hacı baba tekkesi de değil.ürünlerinizi zorla almıyoruz ancak istediğiniz rakamı da vererek alıyoruz.3 kurusluk ürünlerinizi 1 kurusada almıyoruz.iki ayakkabı aldım almaz olaydım.120 tl para verdim.hangi insan evladı aldıgı ayakkabıyı bir gün evde dener.ben ürününüz arızalı demedim 5 para etmez dedim.farkını verip baska bir ürünle değiştirmek istemiştim.verdiğim para çoluğunuzdan çocuğunuzdan cıkar umarım gece gece sinir ettiniz yine.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebinizde belirtmiş olduğunuz konuya istinaden üründe yaşanan vurma şikayeti ayakkabının üretim aşamasından kaynaklanan bir durum değildir. Vurma şikayeti ürünün ayak ile uyumsuzluğundan kaynaklıdır. Mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize ürünü görerek, beğenerek ve deneyerek alma imkanı sunulmakta olup ayağına iyi uygunluğu sağlayan ürünü almanız tavsiye edilmektedir. Bu nedenle ürününüz ile ilgili bir işlem gerçekleştirilememektedir. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön