06 Mayıs 2013 #1779442

FLO-Ziylan Mağazacılık Kişiye Göre Muamele!

Almış olduğum ayakkabının garantisinin hala bitmemiş olmasına rağmen kasiyer ondan sorunlu personele bilgi aktardı ve bu ayakkabıyı garantisi bitmiş diye geldi bana söyledi. Garantisi bittiyse neden bunu başta söylemedi. Eğer ondan yetkili olan kişinin tanıdığı olsaydım alınacak mıydı garantiye. İnsanı saf yerine koyup azarlıyorlar bide utanmadan!!!

Emine 49 Okunma

Cevaplar

  • Emine14 Mayıs 2013

    Evet bana görevini yapması gereken yerde bağıran insanlara tekrardan gidip durumu anlatacağım ve onlarda ayakkabıyı alacaklar değil haklısınız ya evet gerçekten de böyle yaparlar!!! Müşteri şikayetleri ile ilgilenen takım lideri bana telefon numaramdan dönüş yapsın lütfen müşteri memnuniyeti diye bir şey yok şuanda.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizde herhangi bir garanti süresi bulunmamaktadır.Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz, kredi kartı ekstrası veya kredi kartı slipi ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön