11 Eylül 2013 #2005247

FLO-Ziylan Mağazacılık Kampanya Yanıltıyor!

Taksim FLO-Ziylan Mağazacılık'tan AVEA kampanyası dahilinde alışveriş yapmak istedik. Kampanyanın değiştiğini, 50 TL üzeri alışverişe 25 TL hediye çeki vereceklerini, bu çekide bir sonraki 100 TL ve üzeri alışverişimde kullanabileceğimi söylediler.


49,99 TL'lik bir ürün bulduk, kasada 49,99 TL'lik ürün 50 TL'yi aşmadığı için ilave bir ürün daha almamı istediler, gittik, aldık. Şifreyi verdik ancak sonradan bu ürünün Avea kampanyasına dahil olmadığını söylediler. Gittik 99,99 TL'lik bir başka ürün bulduk. Bununda indirimde olduğunu, indirimdeki ürünlerin kampanyaya dahil olmadığını söylediler. Sorduk hangi ürünler kampanyaya dahil diye gösteremediler. FLO'nun sayfasına baktığımızda ise hiç bir detay yok.

Turgay 90 Okunma

Cevaplar

 • Turgay14 Eylül 2013

  Sorunumu Çözmediler, Tam Aksine Tüketiciyi Yanıltıcı Reklam Yaptıklarını Kabul Ettiler, Olmayan ürüne, kampanya yapmaktalar, ayrıca tüketiciyi alıma zorlamaktalar.

 • Turgay11 Eylül 2013

  ve yine ekteki resimlere bakarsanız, ürünlerin etiketlerinde indirim veye indirim öncesi diye fiyatlar BULUNMAMAKTA...

 • Turgay11 Eylül 2013

  ayrıca 99,99 liralık ürün için hem bir yandan 100 lira isteyip hemde bu 99,99 lira 100 değil kampanyaya girmiyor derken... hemde 1 kuruşu formalite icabı o zaman geri istediğimizde kasiyeriniz tarafından dalga geçmenin, ve kayıtsız bu bir kuruluşluk kazancın ifadesini umarım bir yandan da maliye ye verebilirsiniz...

 • Turgay11 Eylül 2013

  siz şikayeti anlamamışsınız anlaşılan... en iyisi ben daha resmi kanallardan durumu izah edim size... yanıltıcı reklam ne demekmiş o zaman belki anlarsınız..

 • FLO Ayakkabı Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kampanya; indirimsiz ayakkabı, spor tekstil, çanta ve valizlerden yapılacak her 50TL’lik alışverişlerde 25 TL indirim çeki faydası olarak geçerlidir. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön