15 Mart 2013 #1687123

FLO-Ziylan Mağazacılık İstediğim Numara Yok!

Malatya Avm de bulunan flo Ayakkabıya gittim. Mağaza çalışanına 46 numara ayakkabı var mı dediğimde mağazadaki arkadaş bana şöyle dedi: 46 numara ayakkabı mağazamızda yok fakat 10 dk bekleyin diğer arkadaşa da bir sorayım o şu anda sigara molasında dedi. 10 dk geçtikten sonra yine aynı arkadaş yanıma gelerek 46 mağazamızda yok diyerek cevap verdi.


Bende kendisine FLO da 46 numara erkek ayakkabı nasıl olmaz? internet sitenizden bu gün baktım vardı dedim. Mağaza çalışanı arkadaş bu durumun üstüne kusura bakmayın yok diyerek kati bir cevap verdi. Ne zaman 46 numaranın geleceğiyle ilgili veya sipariş edebiliriz gibi hiç bir yaklaşımda bulunmadan yanımdan uzaklaştı.

Yalçın 107 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi15 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle mağazamızda yaşamız olduğunuz sorundan dolayı özür diler, yaşadığınız sorunun sitemiz aracılığıyla tarafımıza ulaştırılmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Malatya FLO mağazasında yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili gerekli yerlere bildirimler yapılmış olup çalışanlarımızı işinde daha dikkatli ve özenli olması adına gerekli uyarılar yapılmıştır. 46 Numara ürünlerimiz belirli modellerde bulunmakta ve her mağazamızda satışa sunulmamaktadır. İnternet sitemizden 46 numara ürün modellerimizin takibini yapabilirsiniz. Konuyu bilgilerinize sunar, yaşamış olduğunuz sorundan dolayı özür dileklerimizi iletiriz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön