24 Nisan 2013 #1761095

FLO-Ziylan Mağazacılık İncelemeden Red Cevabı!

13-04-2013 tarihinde hakiki deri diye aldığım 70 tl değerindeki çocuk ayakkabısının 3 hafta geçmeden önündeki kurdelaları kopup kayboldu. incelemeden red cevabı geldi. müşteri hizmetlerini aradığımda bana ayakkabı önündeki kurdelaların aksesuar olduğunu onunla alakalı bi işlem yapamayacaklarını söyledi. bir daha asla alışveriş yapmayacağım bir firma.


Ayakkabıyı da çöpe atmaktan başka çare yok. çünkü kopan ve kaybolan kurdelaların yeri yapışkan yumağı. çok çirkin bir görüntü, satarken aksesuarı isteğe bağlı satıyorlarmış gibi sattıktan sonra o aksesuara girer bişey yapamayız diyorlar.

Müzeyyen 35 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebinizde belirtmiş olduğunuz konuya istinaden; üzerinde işleme, boncuk, ışık veya aksesuar bulunan ürünlerde oluşan deformasyonlar üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanmayıp kullanım şartlarına ve dış etkenlere bağlıdır. Ürün ile ilgili değişim veya iade yapılamamaktadır. Bilgilerinize sunar, göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön