02 Mayıs 2013 #1774820

FLO-Ziylan Mağazacılık İlk Günde Dikişleri Atan Ayakkabı!

27 nisan da 6 yaşındaki kızıma aldığım sandalet türü ayakkabının giydiği ilk gün yan taraflarında bozulma görmem üzerine ürünü satın aldığım Mersin Forum' da ki FLO Mağazasına ürünü, faturasını ve şikayetimi ilettim.


Ancak ürünün 21 iş günü içinde geleceğini bildirdiler. İhtiyaç üzerine alınan bu ürün yerine kışlık ayakkabımı giydireyim. '' Bu ürün yerine bir tane daha benzerini satın alayım. Ancak hata sizden kaynaklanıyorsa parasını iade alayım '' teklifim red edildi. Bu nedenle bedelini ödediğim ürünü yaklaşık 1 ay kullanamadığım için FLO markasından şikayetim var.

Sedat 39 Okunma

Cevaplar

  • Sedat07 Mayıs 2013

    Diğer firmalar sizden çok daha olumlu yaklaşım göstermekteler. Ayrıca hala ''Karşılığını ödediğim üründen 1 ay mahrum kalmam doğrumudur? '' İkimiz arasındaki ihtilaf da değerlendirmesi gereken tarafsız birileri olması gerekmiyor mu?

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi06 Mayıs 2013

    "Değerli Müşterimiz , Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Bu nedenle mağazamız tarafından talebiniz kabul görmemiştir. Bilgilerinize sunar,anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356 "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön