16 Eylül 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık İlk Giymede Deforme Oldu!

Şikayetim Lüleburgaz FLO-Ziylan Mağazacılık Şubesi hakkındadır. 14 Temmuz 2013 tarihinde ilgili şubeden 20,99 TL'ye almış olduğum babetler ilk giymede deforme olduğundan 18 Temmuz günü mağazaya teslim edildi. Mağaza tarafından ürün incelenmek üzere fişiyle birlikte alındı. Karşılığında inceleme makbuzu verildi.


Daha sonra Ağustos ayı içerisinde mağaza tarafından ürünün değiştirilmesine karar verildiğine dair bildirim geldi. Mağazaya gittiğimde başka bir ürün alabileceğim söylendiği halde ödediğim ücreti kanıtlama için ekstre getirmem gerektiği söylendi. Ekstre ile gittiğim zaman ise yine problem çıkartılarak ürün alımı yapılmadı. Şubeden şikayetçiyim.

Meral 55 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Sn. Meral GÖKSULAR’ ın siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmış olup konu ile ilgili olarak müşterimize geri dönüş sağlanmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön