02 Nisan 2013 #1719337

FLO-Ziylan Mağazacılık İlgilenmedi!

8.12.2012 tarihinde eşim için FLO'nun ISPARTA mağazasından spor ayakkabı aldık. Ancak ayakkabı garanti süresi içinde aşındı. Sağ topuğu içeriden delindi. Bugün 1 Nisan 2013 tarihinde mağazaya götürdük. Tamam bakalım, yaparız dediler. Fakat hiçbir işlem yapılmadan spor ayakkabıyı geriye verdiler.

Erol 62 Okunma

Cevaplar

  • Erol10 Mayıs 2013

    '...bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla," ifadesi şikayetten sonra çok gereksiz. Pişman olmuş müşteriye saygısızlık.

  • Erol27 Nisan 2013

    İnceleme 12 Nisanda yapılmış ancak bize bildirim 26 nisanda yapıldı. Bu durum firmanın başka bir ayıbı, vurdumduymazlığı.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz, kredi kartı ekstrası veya kredi kartı slipi ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön