15 Nisan 2013 #1742399

FLO-Ziylan Mağazacılık İç Astarda Yırtılma Oldu!

29.12.2012 tarihinde antartca kar botu aldım. Hava şartları nedeniyle ayakkabıyı çok fazla giymedim. Ayakkabının iç astarı yırtıldı ve kenar kısımlar deforme oldu buna bağlı olarak ayakkabı su almaya başladı. Kızılay flo mağazasına ürün incelemesine gönderdim kullanıcı hatası olduğu için red cevabı aldım ve bana gelen cvp ta kurallara uygun kullanmadığım için deforme olmuş.


Ayakkabının iç astarının yırtılması bunun dışında iki ayakkabınında kenarlarında oluşan yırtılmalar nasıl kullanıcı hatası oluyor anlamış değilim satış sonrası müşteri memnuniyeti çok kötü bu kadar büyük bir firmadan böyle bir cvp gelmesi gerçekten çok üzücü demek ki herşey ürünü satana kadarmış.

Ayça 34 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi15 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Üründe meydana gelen sorun vurma, çarpma, sürtünme gibi dış kullanımdan kaynaklanmaktadır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön