21 Mayıs 2013 #1809421

FLO-Ziylan Mağazacılık İç Astarda Yırtılma!

17/07/2012 Tarihinde Kahramanmaraş (merkez) FLO mağazasından kinetix marka spor ayakkabısı aldım. Daha sonra ayakkabının iç astarında iki yerinde yırtılma ve delinme oluştu ayakkabıyı aldığım mağazaya gittim.


Ayakkabıdaki sorundan dolayı incelemeye gönderildi bana FLO müşteri hizmetlerinden gelen cevap ürünün yapılan inceleme sonucu benim şikayetçi olduğum sorunun üretim aşamasından ve kullanılan malzemeden olmadığını tesbit etmişler ve ayakkabıyı bana geri göndermişler.


Üründe kusur niteliği taşıyacak bir durumun olmadığını belirtmişler. bence tamamen malzemenin kalitesizliğinden eğer bir ayakkabının dış kısmında ziyade iç kısmında bu gibi bir yırtılma oluyorsa bu nedir?

Tuncay 27 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirime konu olan Kinetix markalı üründe yukarıda belirtilen kriterler içerisinde değerlendirmeye alınmıştır. Yapılan inceleme işlemlerinde kusur niteliğini taşıyacak üretimsel bir hata ile karşılaşılamamış olup ürünün astar kısmında oluşan deforme kullanım koşullarından ve sürtünmeden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle üründe verilen kararın dışında işlem yapılamayacağını bildirir, müşterimize göstereceği anlayış için teşekkür ederiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön