01 Şubat 2014 #2269805

FLO-Ziylan Mağazacılık İade ve Değişim Yapmıyor

Geçenlerde dockers marka bir bot aldım. Bot aşırı derecede boya çıkarıyor ve 2-3 yıkamamla zor geçiyor. İncelemeye gönderdim ve tabanında kullanılan kimyasal madde neden olduğu ve bunun normal olduğu söylendi. Bunun neresi normal anlamıyorum.İade ve değişim kabul edilmiyor.Bu ayakkabı bu şekilde kullanılmaz.

Adem 74 Okunma

Cevaplar

  • Adem04 Şubat 2014

    kesinlikle bidaha alşveriş yapmayacam ürün alırken hiçbişekilde tanıtım yapılmadı boya çıkarıyo gibi öneride bulunulmadı bu nedenle memnun kalmadım.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Yaşanan Boya Verme şikayeti ile göndermiş olduğunuz üründe üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan bir problem bulunmamıştır. İç astarında sentetik deri ve tekstil malzeme kullanılan ayakkabıların boyama yapması muhtemeldir. Bu durum tüm kullanım kılavuzlarında yazılıdır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz nedenlerden dolayı ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön