06 Nisan 2013 #1728437

FLO-Ziylan Mağazacılık İade Ve Değişim Kabul Etmiyor!

Sefaköy Armoni Park Flo' dan 03. 04. 2013 tarihinde Nike marka ayakkabı aldım. Ürün mağazada sorunsuzken eve geldiğimde sıkma ve ağrı yaptı. Ertesi gün mağaza müdür yardımcısı olan İ.A.' a iade ya da farkını verip değişim istediğim zaman ürünü kabul etmedi ve garanti dışında biryere verip yanlardan açtırabileceğini söyledi ve yarın alacağımızı bildirdi.


Ertesi gün gittiğimde ayakkabı hazır değil yarın yine gelin dendi bende o kadar yakıt parası verdiğimi ve mağdur olduğumu söylediğimde bana ne deyip hakaretler savurdu istersen al kendin götür dedi. Tüketici haklarına göre ayıplı olan bu ürünü ya değiştirmek ya da iade etmek istiyorum ve en kısa sürede iletişime geçilmesini rica ediyorum.

Özkan 47 Okunma

Cevaplar

  • Özkan02 Nisan 2015

    Her zamanki gibi olumsuz yanıt verdiler sağ olsunlar.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Değerli müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmış olup konu ile ilgili olarak müşterimize geri dönüş sağlanmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön