17 Ekim 2016

FLO-Ziylan Mağazacılık İade Tutarının Ödenmemesi

İnternetten 16100109551476 sipariş numarası ile bayan ayakkabısı satın aldım. Ürünü 11.10.2016 tarihinde Pendorya (Pendik) mağazasından iade ettim Mağaza görevlisi (K*** bey) 2 iş günü içerisinde tutarın kredi kartıma iade edileceği bilgisini verdi. Fakat 2 gün sonra işlem gerçekleşmeyince mağazayı tekrar aradım bu sefer de mağaza müdürü (F*** hanım ile) hiç de hoş olmayan bir görüşme sonrası tutarın 15 iş günü sonra geri ödeneceğini öğrendim. Tüm bu saçmalıkları FLO-Ziylan Mağazacılık genel merkezi arayarak ilettim bu sefer de 20 iş günü sonra iade bilgisi aldım. Bugün tekrar müşteri hizmetlerini arayarak ürünün akıbetini sorduğumda tarafımdan yeni bir iade talebi alarak 20 iş gününün bugün genel merkeze iletildiğini söylediler! Bu nasıl bir saçmalık! Yetkililerden en kısa zamanda kesin bir açıklama bekliyorum? Bir daha asla FLO-Ziylan Mağazacılık ürünlerini almam!

Sümeyra 318 Okunma

Cevaplar

  • Sümeyra19 Ekim 2016

    Şikayetim en sonunda (defalarca iade ettiğim mağazayı ve genel müdürlüğü aramalarım sonucunda) dikkate alınarak çözüldü. Buradan şikayetvar yetkililerine de teşekkür etmek istiyorum. Bu süreçte eminim onların da çözüme katkısı büyük...

  • Sümeyra17 Ekim 2016

    Firma yetkilileri tarafından aranmadığım ve mağduriyetim en kısa zamanda giderilmediği takdirde tüketici mahkemesine başvurarak yaşamış olduğum bu sinir harbini fazlasıyla onlara da yaşatacağım! !

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön