27 Mayıs 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık İade Almıyor

Gaziantep'teki cadde FLO'dan 22/04/2014'te mantar tabanı ve topuğu olan ayakkabı aldım ancak 4-5 defa giyme sonunda tabanda ve topukta erime ve eğilmeler oldu. Firmaya gidip iade etmek istediğimi söyledim. Bilgilerim alındı ancak cevap sürecinin 1 ay olduğu söylendi. Hayır anlamıyorum Türkiye'nin her yerine 1-2 günde ulaştırılan kargo size neden 1 ayda ulaştırılıyor.


Ayrıca ürün sizin tarafınızdan incelendiğinde de tadilatlık durumu olmadığı için iade almanız gerekecek neden bu kadar basit bir durum için özellikle 1 ay bekletiyorsunuz. Ben bu ayakkabıyı yazın giymek için aldım 1 ay sonra ben onu ne kadar süre giyebilirim ki.

Celile 325 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz; İletide belirtmiş olduğunuz ürün firmamızın ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde bulunmaktadır. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılır; işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılır. Ürününüz ile ilgili inceleme sonucu en kısa sürede sonuçlanacak ve konu ile ilgili mağazamız aracılığı ile tarafınıza bilgi verilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön