17 Eylül 2013 #2016518

FLO-Ziylan Mağazacılık Hediye Çekimi Vermedi!

Metrocity FLO-Ziylan Mağazacılık'tan 12 Eylül'de aldığım ayakkabının fişiyle bir sonraki 100 TL'lik alışverişimde için verilen 25 TL'lik hediye çekini elde ettiğimde, hatta yan kasada 50 TL'ye ulaşmayan beyefendiye bir çorap alın böylelikle hediye çekiniz olsun şeklinde yapılan ısrarı gördüğümde, anladım ki bir önceki gün yani 11 Eylül 2013 akşamı arkadaşımla aldığımız 128 TL'lik ayakkabı karşılığında bir hediye çeki almalıymışız.


Oysa aynı kampanya o akşam da vardı ve kasiyerler bize hediye çeki vermedi. Üstelik fişimle mağazaya tekrar gidip hediye çeki talep ettiğimde o kampanyanın o zaman farklı formatta olduğu gerekçesiyle geri çevrildim. Hakkımı yiyen FLO mağazalarına bir daha güvenemeyeceğim ortada.

Sevencan 77 Okunma

Cevaplar

  • Sevencan19 Eylül 2013

    Fakat ben alışveriş yaptığım tarihte de böyle bir hediye çeki kampanyası vardı ve aldığım ayakkabı indirimsizdi ve 128 TL tutarında Adidas marka 4052556903324 barkod numaralı futbol ayakkabısıydı, ayrıca kampanyanızdan hediye çeki hak etmem için mesaj göndermem veya başka bir şey yapmam konusunda herhangi bir bilgilendirme de yapılmadı.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli araştırmalar yapılmıştır. İlgili mağazamızın aktarmış olduğu bilgi doğrudur. Şuanda uygulamada olan "Avea ve Türk Telekomlulara özel 50 TL'lik alışverişlere 25TL'lik hediye çeki kampanya içeriği belirtmiş olduğunuz alışveriş tarihinde farklı idi ve sadece yeni sezon indirimsiz ayakkabılarda geçerliydi. Daha sonra kampanya içeriğinde değişiklik olmuş ve indirimli indirimsiz tüm ürünlerde geçerli duruma getirilmiştir. Bu nedenle alışverişiniz ilgili kampanya dışında kaldığı için çek verilmemiştir. Saygılarımızla Konuyu bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Flo Müşteri Hizmetleri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön