28 Mayıs 2016

FLO-Ziylan Mağazacılık Hediye Alınan Ürünün Değişimi Yapılmıyor

7.5.2016 da Kayseri Forum mağazasından anneler gününde aldığımız ayakkabı için alım sırasında ısrarla istememe rağmen değişim kartı verilmedi. Yoğunluk nedeniyle veremediklerini söylediler, hatta hediye paketini de elimize tutuşturdular.


Annem değişim için mağazaya gittiğinde fişi veya değişim kartını istemişler. Değişim kartını kendileri vermedi, hediye alınan ürünün tutarı yazan fiş hediye verilen kişiye verilmeyeceğine göre ısrarla hala fiş deyip duruyorlar.


Ben de biliyorum ama adı üstünde hediye, hediyede tutar gösterilmez. Bunu ne mağazaya ne çağrı merkezine anlatabildim. Kendi hataları sonucu değişim kartı vermedikleri için şu an işlem yapmıyorlar.


Çözüm sunmaktan aciz bir firma, değişim yapılmazsa o mağazada o ürünü yakacağım herkesin gözü önünde, buradan belirtiyorum. Daha önce kazandığım gibi gerekirse THH'ye başvuracağım.

Ahmet 212 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet24 Haziran 2016

    Basit bir işlem için çözüm sunmadılar. Firmanın genel müdür yardımcılarına e-posta atarak, fırçalayarak çözüm bulabildim. İllaki tepeden birisini aramamız gerekiyornuş, uzak durun.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön