23 Ocak 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık Hatalı Ürün Sattı

07.08.2013 tarihinde Bursa Kentmeydanı Şubesinden aldığım ayakkabının tabanı 1 ay sonrasında birden 6 cm kadar ayrıldı. Ufak bir kesik/yarık ile başlasa; "keskin bir yere basmışımdır sonrada kesilen kısım gitgide büyümüştür" diyeceğim. Öyle bir durumda yok! Birden bire 6 cm kadar bir kesik. Yani kendiliğinden ayrıldı.

Dolayısıyla hatalı ürün olduğu kanaatine vardığımdan iade işlemi için şubeye gittim. Şube de incelenmesi için merkeze gönderdi. 26.09.2013 tarihinde "FLO" tarafından alınan karar neticesinde hata bende bulundu! Özene bezene giydiğim ayakkabının tabanı birden yarılıyor ve hata bana kalıyor! Acaba nasıl bir analiz yaptınız da kabahati bana yıktınız? Bir daha FLO'ya gitmem.

Harun 65 Okunma

Cevaplar

  • Harun05 Mart 2014

    İtiraf ediyorum; 40 liralık ayakkabıyı iade edip yenisini alabilmek için kesici bir alet ile kestim! Bu cevabı vermemi mi bekliyorsunuz? Nasıl bir incelemeye tabi tuttunuz da kusuru bende buldunuz çok merak ediyorum! Laboratuvarınızda mikroskobik deneyler mi yaptınız? Ultrasona mı soktunuz? Ayakkabının kara kutusu vardı da ona mı baktınız? Ne yaptınız da kabahati bende buldunuz acaba? Yazık koca Flo'ya 40 liralık bir ayakkabı için bir müşterinizi ve onun götüreceği müşterileri de kaybettiniz yazık!!! Her yerde kötü reklamınızı yapacağımdan emin olun!!!

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp, işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamış olup, sorunun dış etkenlere bağlı oluşmuş olmasından dolayı ürününüzle ilgili olumlu bir karar verilememiştir. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön