11 Aralık 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Hatalı Ürün Kabul Etmiyor!

Antakya–Palladium alışveriş merkezi FLO’dan 11/10/ tarihinde 79.99 TL'ye siyah bir çanta aldım. Ürünü 2. defa kullanırken deride deforme ve yırtılma olduğunu fark ettim. Mağazaya 23/11/ tarihinde götürdüm “Aradan 1,5 ay geçtiğini bunun için bir şey yapamayacaklarını” belirttiler.


Dayanıklı tüketim malında 1,5 ay uzun bir süre değildir, hiç mi garanti süresi yok? 09/12/ tarihinde ürünün kullanıcı hatası olduğuna dair mağazadan telefon ile bildirim yapıldı. Halbuki değişim veya iade gelmeyeceği daha teslim alan personelin tavırlarından belliydi. Bu ürün için kullanıcı hatası olmadığına o kadar eminim ki tarif dahi edemem. İncelemenin hassasiyetle yapılması hususunu bilgilerinize sunarım.

Gülser 341 Okunma

Cevaplar

  • Gülser11 Aralık 2013

    Sayın yetkililer, Ürünle ilgili herhangi bir kullanıcı hatası olmadığından çok emin olduğum için tüketici haklarına da konuyla ilgili dilekçemi bırakacağım. Şikayete cevap verme nezaketi gösterdiğiniz için teşekkür eder , %100 müşteri memnuniyetli uzun yıllar dilerim... Saygılarımla.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi11 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön