12 Eylül 2013 #2008117

FLO-Ziylan Mağazacılık Giydiğim İlk Gün Topuk Çöktü!

Bir AVM şubesi FLO-Ziylan Mağazacılık'tan aldığım mantar topuk platform ayakkabı, ilk giydiğim gün topuğu çöktü. Aynı AVM'de olmam şanstı ve mağazaya gidip yetkiliyi çağırdım. Durumu anlattım. Ayakkabının kendi ürünleri olduğunu, sorunun topuktan yani kendi üretimlerinden olduğunu kabul etti ama fatura istedi. Yanımda olmadığını belirttim bir şey yapamayacağını belirtti.


Bilgisayardan siz çıkarın, çıplak ayakla eve dönemem değil mi dediğimde, üzgün olduğunu ve elinden bir şey gelmediğini belirtti. Bende yöneticilik yapıyorum. Bu durumlar için yönetiler var dediğim halde beni çıplak ayakla başka bir mağazaya gitmeye mecbur bıraktılar. Böyle bir şey görmedim ömrümde. Bu nasıl hizmet anlayışıdır. FLO mu, bir daha asla.

Tc 35 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. 4077 Sayılı Tüketici Kanunu’ nda ve 54 No’ lu KDV Genel Tebliği’nde de aktarıldığı üzere satış işlemlerine ait fişin ibraz edilemediği durumlarda ürünlerle ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön