13 Mart 2014

FLO-Ziylan Mağazacılık Gerekli İncelemeyi Yapmadı

08/12/2013 tarihinde Kurtköy-Viaport AVM'de bulunan FLO Mağazasından eşim için Docker's marka 194,99 TL değerinde bir bot aldık. Ürünü 2 ay bile kullanamadan ürünün markasının yazdığı metal tokası düştü ve bağcıkları ayakkabıya bağlayan metal aparatta yerinden koptu. Ürünü 02/03/2014 tarihinde mağazaya götürdük.


Bize incelenip bilgi verilecek denildi. 1 hafta sonrasında incelenip olumsuz sonuçlandığını ve üründe malzeme ve üretim hatası olmadığı bildirildi. Peki biz o kadar para verip aldığımız botun tokasını elimizle kendimiz mi kopardık resmen bunu ima ediyorsunuz. Tüketici Mahkemesine başvuracağım o ürünü değiştireceksiniz. Kaliteli olsun diye o kadar para verip aldık.

Duygu 87 Okunma

Cevaplar

  • Duygu13 Mart 2014

    O bottan tokanın düşmesi üretim hatası değilde ne acaba çok merak ediyorum. İlgilenmediğiniz için teşekkür ederim. FLO benim için bitmiştir. Bu siteye bakıp da FLO dan alışveriş yapsaydım keşke sayfada 1575 tane şikayet var. Bunu bilseydim kesinlikle yapmazdım. Etrafımdaki herkese sosyal medya da dahil anlatacağım bu durumu. Yarın da Tüketici Mahkemesine başvuracağım ya ürünü değiştireceksiniz ya da paramı iade edeceksiniz. Ayıplı mal satıyorsunuz ürününüzün arkasında durmuyorsunuz. Kalitenize güvenseniz ürün bizim ayıplı malımız deyip doğrudan geri alırsınız ama kaliteli değilsiniz.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi13 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzle ilgili olumlu bir karar verilememiştir. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön