20 Şubat 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Garanti Kapsamına Alınmadı!

Flodan aldığım ve bir müddet giydiğim ayakkabılarım benim kusurum dışında üretim hatası olarak zarar görmesine, ayrıca ayakkabılarda bariz üretici hataları olmasına rağmen garanti kapsamında geri göndermem üzerine bana red cevabıyla iade edildi. Ben de tekrar üretici firmaya geri gönderdim. Ayakkabılarımın düzeltilmesini veya bedeli karşılığında başka bir ayakkabı verilmesin istiyorum.

Şaban 35 Okunma

Cevaplar

  • Şaban22 Şubat 2013

    Benim Floya gönderdiğim ayakkabıları iyice incelerseniz ayakkabıların dil kısmındaki dikiş hatasını görmeniz mümkün.Bu hatayı ayakkabıları gönderdiğim Rize Flo çalışanları bile gördüğü halde siz nasıl göremiyorsunuz.Ayrıca ayakkabıların iç astarındaki delinmeler benim hatamla olmamıştır herhalde.Benim giydiğim çoraplar ayakkabı astarı delmiyor ya.Ben Flo nun devamlı müşterisiyim ve ilk kez garantiye ayakkabı gönderiyorum.Daha önce aldığım ayakkabılarda niçin sorun yaşamadım.Çünkü ilk kez bu ayakkabılarda sorunla karşılaştım.İlginize teşekkür ederim.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz , Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yukarıdaki kriterler içerisinde değerlendirildikten sonra çıkan sonuç tarafınızla paylaşılmıştır. 2. gönderiminize istinaden yapılacak olan inceleme işlemine ait sonuçlarda ilgili mağazamız aracılığı ile tarafınıza aktarılacaktır. bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön