01 Nisan 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Fermuar Düşmeye Başladı!

Mersin forum mağazasından kasım ayında aldığımız botun önce fermuarları düşmeye, açılmaya başladı sonra burun kısmındaki dikişler açılmaya devam etti. Biz Tarsus'ta yaşıyoruz botu ancak şubat ayı başlarında Mersin forum mağazasına götürebildim ve beklemeye başladım. Aradan 6 hafta geçti merak ettim sonuç nedir diye mağazayı aradım (sonuç mart 10 civarı gelmiş ama arayıp haber veren yok maalesef).


Sonuç olumsuz kullanıcı hatası denildi. Bu bot hepi topu en fazla 3 ay giyildi o da hergün değil (malum akdenizdeyiz) tüketici hakem heyetine vereceği; hatalı bir müşteri olarak ta bundan sonra flo dan hiçbir şekilde alışveriş yapmayarak bu hatamdan vazgeçeceğim.

Murat 19 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön