10 Şubat 2014 #2284224

FLO-Ziylan Mağazacılık Dockers Bot Tabanı Ayrıldı!

FLO internet mağazasından 28 Aralık 2013te 144 tl'ye Dockers marka bot aldım. 14.01.2014 te botumun sol tabanı yarıya kadar yırtıldı. 15 ocak 2014te bursa carrefour FLO'ya botlarımı götürdüm ve mağaza müdürü H***beyle konuştum.


Kesinlikle tamiri kabul etmeyeceğimi söyledim. 6 şubat 2014'te bana sonucu öğrenmem için mesaj geldi. Gittim ve kullanıcı hatası olduğunu ve tamir edilip geri gönderildiğini söylediler. 17 gün kullandığım bota nasıl zarar vermiş olabilirim.


Hatayı bende bulan uzman kim? Kullanıcı hatası ise niye yapıştırıp tekrar gönderiyorsunuz? Pazartesi günü Tüketici Hakları Hakem Heyetine gideceğim ve hakkımı arayacağım. Yetim maaşıyla aldığım botun parasını FLO'ya bırakmayacağım.

Asya 127 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Sizin ürününüzde yaşanan tabanlarda açılma şikayeti incelendiğinde onarım yapılabilecek ürünler arasında yer aldığı tespit edilmiştir .Üründe müşteri memnuniyeti de göz önünde bulundurularak onarım işlemleri yapılmıştır. Ürününüzde değişim yada iade işlemi yapamayacağımızı bildirir,anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön