14 Şubat 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Dikişleri Açıldı!

ArenaPark FLO mağazasından 25.11.2012 tarihinde 7 yaşındaki oğlum için bir bot aldık. Ocak ayı başında, bot 6 haftalıkken, sağ tekinin dikişleri açıldı. Airport AVM FLO mağazasına götürdük. İncelenmek üzere merkeze gönderildi. 25.01 tarihinde mağazaya çağrıldık. Üründe hata olmadığı, kullanımda kusur bulunduğunu söylediler.


Tekrar incelenmesi için ürün yeniden merkeze gönderildi. 13.02 tarihinde ise kullanıcı hatası sebebiyle dikişlerinin söküldüğünü yazan bir e-mail aldım. 7 yaşında bir çocuğun, 6 haftada, evden okula okuldan eve (servisle gidip geliyor), sadece soğuk havalarda giyerek dikişleri nasıl kopartabileceğini sordum ama cevap alamadım.

Azmi 42 Okunma

Cevaplar

  • Azmi19 Şubat 2013

    Ayakkabının en kör noktasındaki dikişi (eğer dikiş düzgünse) elimize bıçak alıp kesmeden kopartma imkanımız yok. Ama dediğim gibi dikiş kesinlikle düzgün değil. Bu metin bana da verdikleri kağıtta yazan matbu bir metin. Bu siteyi okuyanlar ne zihniyette olduğunuzu bu mesajınızla bir kez daha gördüler. Firmanızın zihniyetini bu platforma da aktardığınız için teşekkür ederim.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirime konu olan üründe yukarıda belirtilen kriterler içerisinde değerlendirmeye alınmıştır. Yapılan inceleme işlemlerinde kusur niteliğini taşıyacak üretimsel bir hata ile karşılaşılamamıştır. Bu nedenle üründe işlem yapılamadığını bildirir, müşterimize göstereceği anlayış için teşekkür ederiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön