25 Şubat 2013 #1652454

FLO-Ziylan Mağazacılık Dikişlerden Açıldı!

05/12/2012 tarihinde eşim Polaris marka botu, Flo Aksaray Efor AVM'den aldı. Dikiş açılması oldu 1 ay içinde, merkeze yollandı, herhalde bu merkez çok uzak olsa gerek. Sizi bilgilendireceğiz dedilerse biz sık sık uğradık mağazaya, "beyefendi biz sizi arayacağız dedik" bile duyduk, M.K. adlı satış sorumlusundan.


Neyse haber gelmedi ama biz gene uğradık Flo'ya, bot gelmiş, kullanıcı hatası dediler, üstelik ne mağazadaki görevliler ne de Müşteri Hizmetlerindek 4440356daki ses bile Hakem Heyetine başvurmamız konusunda gayet rahat tavır içindelerdi. Ben de yarın başvurumu yapıyorum. Flo ucuz olsa bile alışveriş yapmam. Bu 2. problemli alışverişim oldu ama sonuncusu.

Dinçer 52 Okunma

Cevaplar

  • Dinçer13 Mart 2013

    Bi kere ben şikayet numarasını size yazmadan siz otomatik bir cevap göndermişssiniz. Haklı olmaktan ziyade siz hep karşı tarafı aynı cümlelerle suçluyosunuz. Dosya hakem heyetinde, sonra görüşürüz.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi01 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön