06 Mayıs 2013 #1768737

FLO-Ziylan Mağazacılık Derisi Soyuldu!

Aldığım ayakkabı bir hafta giydikten sonra derisi soyuldu, ipleri çıktı. Firmaya gönderdik kullanım hatası diyip geri gönderdiler. Bizle ilgilenmediler.

Erol 37 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

  • Erol06 Mayıs 2013

    K.Bakkalköy Novada Flo ayakkabı mağazasından kinetix marka halısaha ayakkabısı aldık.Bir hafta kullandıktan sonra ipleri çıktı, sağ ayakkabının dış tarafı soyuldu.Ayakkabıyı aldığımız yere götürüp iade ettik.Ayakkabıyı incelemeye gönderdiler.1 hafta sonra bize tekrar iade ettiler ve MÜŞTERİ KULLANIM HATASI diyip işin içinden çıktılar.Bizde ayakkabıyı tekrar iade edip geri gönderdik.Ayakkabıyı istemiyoruz.Sizin olsun.Bi daha sizden alışveriş namına hiç bir şey yapmayacağız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön