14 Şubat 2013

FLO-Ziylan Mağazacılık Deri Botun Ucu Yırtıldı!

23 aralık tarihinde Kayseri Forum Flo mağazasından almış olduğum hakiki deri botlar sert bir çarpma olmamasına rağmen yırtıldı. 2 hafta önce ürünü mağazaya götürdüm ancak personeller gayet laubali bir tavırla "Kullanıcı hatası olduğu için değişim yapılmadan aynı şekilde iade edilir ama yine de incelemeye gönderelim" dediler.


Henüz geri dönüş olmadı. Orjinal ürünler olduğunu düşünerek yüzlerce lira vererek aldığımız ürünlerin bu hale gelmesi böyle bir marka için utanç verici! Ayrıca personellerin de eğitimlerine dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Gülşah 31 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirime konu olan üründe tarafımıza ulaşması ve değerlendirmeye alınması gerekmektedir. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra yukarıda belirtilen kriterler içerisinde incelemeye alınacak ve çıkacak olan sonuç ilgili mağazamız aracılığı ile müşterimize aktarılacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön