22 Şubat 2013 #1649257

FLO-Ziylan Mağazacılık Değişim Yapılmadı!

İki adet ayakkabı aldım.Bir tanesi dar oldu ve değişim için Gaziantep Gazi Muhtar şubesine götürdüm. Aynısı yoktu. Personel kalıba koyarak ayakkabıyı genişletebileceğini söyledi ve ürün 2 gün kalıpta kaldı. Denediğimde yine dardı.tekrar kalıba alındı ve personele yine olmazsa değişim yapıp yapamayacağımı sordum.


Yapabileceğimi belirtti.2.işlemin sonunda yine dar oldu ve değişim talebimi ilettim. Mağaza müdürü ayakkabının 2 kez kalıba koyulduğunu ve kişiselleştiğini belirtti. Değişim yapamayacağını söyledi.Bu arada başka bir personelle görüştük ve müdürümüz değişmez dedi. Mağaza beni doğru bilgilendirmediği için mağdur oldum.

Gamze 43 Okunma

Cevaplar

  • Gamze04 Mart 2013

    biz ürünü değiştirme hakkımız olduğu halde mağaza personelinizin kalıba koyma işlemini talep etmesi nedeniyle değişim hakkımızı kaybettik.bize kalıba koyulduğunda değiştiremeyeceğimiz söylenseydi o işlemi kabul etmezdik.personelinizin hatası yüzünden ürün elimizde kaldı ve biz mağdur olduk.çalışanınız bize kaldırın atın diye cevap verdi.sıradan bi esnafta karşılaşmayacağımız tavırla flo gibi bi mağazada karşılaşmak gerçekten tuhaf.profesyonellik anlayışınız bu kadar. hiç bir yardımınz olmadığı gibi müşteriyi mağdur eden bir tavır içerisindesiniz.bir daha asla ve asla alışveriş yapmıcam ve hiç bir yakınıma da yaptırmıcam.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Talebinizde belirtmiş olduğunuz konuya istinaden üründe yaşanan ayağa uygunsuzluk şikayeti ayakkabının üretim aşamasından kaynaklanan bir durum değildir. Bu durum ürünün ayak ile uyumsuzluğundan kaynaklıdır. Mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize ürünü görerek, beğenerek ve deneyerek alma imkanı sunulmakta olup ayağına iyi uygunluğu sağlayan ürünü almanız tavsiye edilmektedir. Bu nedenle ürününüz ile ilgili bir işlem gerçekleştirememekteyiz. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön