20 Şubat 2013 #1643212

FLO-Ziylan Mağazacılık Çizmede Leke Oluşmuş!

19. 01. 2012 Tarihinde Pendik Pendorya mağazanızdan eşim için bir çizme aldım. Bir müddet geçtikten sonra ayakkabının topuğunda cilanın altında boya rengi dışında büyük bir leke farkettik. Boyanırken farkedilmediğini düşünerek mağazaya gittik. Mağaza görevlisi bayan bizden ürünü almak istemedi ve başka tavsiyelerde bulundu. (Önemli bir hata olmadığı yönünde)


Biz ürünü fabrikaya gönderdik. Fabrika bize üründe bir değişiklik yapmadan tavsiye dolu bir mektupla iade etti. Mağaza da bize defoyu kendilerinin de fark etmediğini insanlık hali olarak belirtti. Merak ettiğimiz husus şu ki : Cilanın altında kalan pürüzsüz ve renksiz bir leke nasıl bir müşteri hatası olabilir.

Hüseyin 19 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz , Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim yada malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim yada malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Topuklarda yaşanan sorunlar dış etkenlerden ve sürtünmeden kaynaklanmaktadır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz nedenlerden dolayı ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir,anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön