25 Mart 2013 #1705927

FLO-Ziylan Mağazacılık Çizme Koku Yapıyor!

Manisa Çarşı Mağazasından 08.02.2013 tarihinde almış olduğum çizmenin koku yapması, ayağı terletmesi ve bunun sonucunda ayakların mantar olması nedeniyle 01.03.2013 tarihinde aldığımız mağazaya götürdüm 228790 takip no.lu ürün inceleme formu düzenlenerek incelemeye gönderileceği bildirilmiştir.


Müşteri Hizmetleri ile yaptığım telefon görüşmelerinde ezberlenen cümleler dışında memnun edici bir davranışla karşılaşmadığım gibi inceleme sonucunda herhangi bir üretim hatası olmadığından iade edildiği söylenmiştir.Bu güne kadar ne iade ne bilgilendirme yapılmıştır. Ayaklarımda bu çizmeyi giydikten sonra böyle bir rahatsızlık olmuştur.İndirimli gösterilerek kalitesiz ürün satılmaktadır.

İlknur 49 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde Koku ve terleme şikayeti ile tarafımıza iletmiş olduğunuz ürününüz değerlendirilmiş olup; üründe kusur niteliği taşıyacak bir sorunla karşılaşılmamıştır. İç astarında suni deri ya da tekstil malzeme kullanılan ayakkabılarda kullanım esnasında ayak hava almayacağı için terleme ve koku oluşumu muhtemeldir. Bu durumlarda ayakkabının emmiş olduğu terin 24 saat içinde buharlaştığı göz önünde bulundurularak 1 gün ara ile giyilmesi ya da SHOE-DEO yani koku giderici ayakkabı deodorantı kullanılması tavsiye etmekteyiz. Bilgilerinize sunar, göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön