07 Mayıs 2013 #1782381

FLO-Ziylan Mağazacılık Bozuk Ürünleri Alırken Sorun Çıkarıyorlar!

Flo nun 212 AVM deki şubesinden 13-04-2013 tarihinde 3 çift ayakkabı aldım. Ancak bunlardan biri daha ilk kullanımda ön taraflarında ayrılmalar oldu bunun üzerine bir sonraki cumartesi ürünü götürdüm bir kağıt ve takip numarası verdiler. Yetkili ile görüşmek istedim önce burada değil dediler sonra başka elemanlarına sordum onlarda yetkiliyi tanımıyoruz dediler.


Şimdi bu değişim 10 dakikada çözülecek bir işlem ama yapılmıyor ya bu şekilde insanlar caydırılmaya çalışılıyor yada ürünler o kadar bozuk çıkıyor ki bunları yetiştiremiyorlar anlamlarından biri çıkıyor. Bu durum iyice can sıkmaya başladı bunu her platformda yazmayı düşünüyorum çünkü her aradığımda bana yasal süreçten bahsediliyor.

Tayfun 36 Okunma

Cevaplar

  • Tayfun10 Mayıs 2013

    Dün tekrardan firmayı aradım. Sonunda tamam mağazamıza buyrun size yeni bir ayakkabı verelim dediler. Bende gittim yerine başka bir ayakkabı aldım. Ancak bu durum firmaya bakışımızı değiştirdi. Bu güne kadar oradan aldığım ayakkabı sayısını hatırlamıyorum. Hatta bu arızalı ayakkabıyı aldığım gün çocuklara aynı yerden üç çift almıştım ... Ancak biri böyle çıktı. üzüldüğüm konu İncelemeye gönderdikleri yerde mağazaya yürüme mesafesindeydi. ve her çözüm talebimde bana yasal süreçten ve prosedürden bahsedilmesi ve ısrarla yetkili biri ile görüştürülmemem sıkıcıydı. Süreçte yardımcı olan sikayetvar.com 'a teşekkür ediyorum.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön