15 Mayıs 2013 #1799295

FLO-Ziylan Mağazacılık Botun Uç Kısımlarının Açılması!

GaziAntep Sakno parkta Flo mağazasından almış olduğum 3 adet bot kınetix marka botların 30 gün geçmeden uç kısımları tabanından ayrıldı sadece 1 tanesi giyilmediğinden dolayı sağlam duruyor bir tanesinin değişimine onay verildi fakat diğer botta kullanıcı hatası olarak değişimi yapılmadı bugün dünyaya mal olmuş bir firma olan kınetix bu hatasından dolayı kınıyorum.


Daha öncede 3 adet fenerbahçe lisanslı spor ayakkabısı almıştım ama onlarda çok kısa sürede yani 45 gün içerisinde ayakkabı deforme oldu fakat hiç bir türlü şikayet başvurusu yapmadım ama yinede ikinci defa aldığım botları aldığıma pişman oldum değişilen bot 39. 99 tl idi değişilmeyen diğer bot 79. 99 tl dir. Kinetixi kınıyorum.

Hüseyin 23 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön