20 Eylül 2013 #2022338

FLO-Ziylan Mağazacılık Botumu 3 Ayda Tamir Edemedi!

FLO-Ziylan Mağazacılık'ın Forum İstanbul mağazasında 11 aralıkta 2012 de bir bot aldım. Sağ tekinin tabanı yumuşadı ve çatladı. Bunun üzerine 9 mayıs 2013 de mağazaya götürdüm iadesini talep ettim, merkeze göndermemiz gerekiyor dediler. 18 eylül 2013 de tamiri yapıldı dendi. Bugün (19 eylül 2013) almaya gittiğimde ayakkabıya hala asıl işlemi bitmemiş.


Farklı renkte bir taban yapıştırıp geri göndermişler. İadesini talep ettim yapamayız merkezi arayın dediler. 3 ay bir tamir işi için bekledim. Mağazada laubali davranmalarını falan zaten geçiyorum. Merkezi aradım yapabileceğimiz bir şey yok dediler. Sadece mağaza konusunda şikayetimi ilgili birime ileteceklermiş.

Agit 36 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Sizin ürününüzde yaşanan “ Tabanlarda açılma ’’ şikâyeti incelenmiş olup onarım yapılabilecek ürünler arasında yer almaktadır. Üründe müşteri memnuniyeti de göz önünde bulundurularak onarım işlemleri yapılmış ve ürün mağazamıza gönderilmiştir. Ürününüzde değişim ya da iade işlemi yapamayacağımızı bildiririz. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön