09 Nisan 2013 #1730810

FLO-Ziylan Mağazacılık Bot İade!

Gebze Center Flo Mağazasından Oxıde marka bot aldım, daha bir kez giydim, giyerken botun üzerinin çöktüğünü farkettim, hemen gebze center flo mağazasına iade için götürdüm. Bana ürünü kontrole göndereceklerini söylerek aldılar ve 10 gün sonra botumu almamı söylediler, Botu almaya gittiğimde bana botun o kısmında kırışıklık olabileceğini ve yapabilecek birşey olmadıklarını söylediler ve flo dan gelen cevap mektubunu verdiler.


Mektupta kullanmadan önce faturanın arkasında kullanım klavuzu olduğu, ve bu kullanım klavuzuna uyarak ürünü kullanırsak böyle bir sorunla karşılaşmayacağım yazıyordu.Ben de soruyorum şimdi neden bu botu satarken söylemiyorlar ya da ben ilk defa mı bot giyiyorum acaba?

Neşe 44 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön