01 Temmuz 2015

FLO-Ziylan Mağazacılık Bir Gün Sonra Dikişleri Açılan Ayakkabı!

FLO-Ziylan Mağazacılık Manisa Cadde şubesinden 28.06.2015 Pazar günü saat 21:18'de alışveriş yapıp 2 çift sandalet ve 1 çift ayakkabı aldım. Ertesi gün sabah ayakkabılardan birini giydikten sonra sağ ayakkabının üst dikişlerinde açılma olduğunu fark ettim.

Durumu aynı sabah yani ürünü aldıktan sonraki gün olan 29.06.2015 Pazartesi günü sabah saatlerinde alışveriş yaptığım mağazaya götürdüm. Mağaza yetkilisi ürünü firmaya incelemeye göndereceklerini ve bu işlemin 30 gün sürebileceğini söyledi. Ben kendilerine ürünün kusurlu olduğunu, hiçbir ayakkabının bir giymede üst dikişlerinin açılmasının mümkün olmadığını söylememe rağmen mağaza yetkilisi beni dinlemedi bile. Ürünün değişimini istiyorum.

Özer 319 Okunma

Cevaplar

  • Özer01 Temmuz 2015

    FLO-Ziylan Mağazacılık Manisa Cadde Şubesinden 28.06.2015 Pazar günü saat 21:18'de alışveriş yapıp 2 çift sandalet ve 1 çift ayakkabı aldım. Ertesi gün sabah ayakkabılardan birini giydikten sonra sağ ayakkabının üst dikişlerinde açılma olduğunu fark ettim. Durumu aynı sabah yani ürünü aldıktan sonraki gün olan 29.06.2015 Pazartesi günü sabah saatlerinde alışveriş yaptığım mağazaya götürdüm. Mağaza yetkilisi ürünü firmaya incelemeye göndereceklerini ve bu işlemin 30 gün sürebileceğini söyledi. Ben kendilerine ürünün kusurlu olduğunu, hiçbir ayakkabının bir giymede üst dikişlerinin açılmasının mümkün olmadığını söylememe rağmen mağaza yetkilisi beni dinlemedi bile. Ürünün değişimini istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön