11 Nisan 2013 #1737381

FLO-Ziylan Mağazacılık Bir Defa Giyme İle Deforme Oldu!

06.04.2013 tarihinde 49.99 tl ye camel marka ayakkabı aldım irsaliye numarası 48836 iki gün sonra eşim giydi dışarı çıkıp biraz gezdik eve geldiğimizde eşim ayakkabısını silip kaldıracakken tabanında ve dış topuk kısmında bozulma olduğunu gördü 10.04.2013 tarihinde aldığımız mağazaya gidip iade değil değişim talebinde bulunduk.


Yardımcı olamayacaklarını ve 24 saat içerisinde evde deneneceğini söyledi sanki adamla dalga geçer gibi sıkma yada ayağa vurma varsa yardım olabileceğini söyleyip müşteri hizmetlerine yönlendirdiler orada aynı cevabı verdi yasal haklarınızı kullanmam gerektiğini söylediler ürünümü değiştirmek istiyorum.

Veyselvaran 36 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi12 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz; Bizleri ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satış sonrasında siz değerli müşterilerimizin sorun yaşadığı ürünleri incelemeye alarak yardımcı olabilmekteyiz. Bu süreç içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün merkezimize ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz, kredi kartı ekstrası veya kredi kartı slipi ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön