26 Mart 2013 #1707447

FLO-Ziylan Mağazacılık Beni Haksız Duruma Düşürdü!

FLO mağazasından bir yelek almıştım. Aradan 2-3 ay geçti. Bir gün elimi ceplerime attığımda iki cebinde üst tarafında sökük olduğunu tespit ettim. Daha yakından incelemek istediğimde bir başka defonun olduğunu görünce çok şaşırdım. Ürünü mağazaya götürdüğümde sanki bunu bana bunlar satmamış, ben ürünü bu hale getirip onları yanıltmaya çalışıyormuşum gibi davrandılar.


Bende müşteri hizmetlerini aradım. Aynı şeyler söylendi. Ama üzüldüğüm nokta ben büyük firma diye güvenip incelemeye gerek duymadım. Netice de haksız duruma düştüm. Ben Flodan çok onlara güvenen kendimi şikayet etsem yeridir. 04/03/13 tarihinde teslim etiğim ürün bana hala teslim edilmedi.

Tarkan 45 Okunma

Cevaplar

  • Tarkan26 Mart 2013

    Ben bu ürünü kalbul etmeyeceğim. Ürünün bedeli ne ise o miktar Mehmetçik Vakfı'na yatırarak dekontu floya göndereceğim. Ben fırsatçı değilim. Ürünü de beni mağdur eden her kimse o kullansın. Bu ürünü bu şekilde satan utansın. Ben bu hale getirmedim. Bana herhangi bir sms gelmedi.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz; Sizlerden gelen her eleştiri ve görüşün kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu bildirmek ister; mağazalarımızı ve ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. 04/03/2013 tarihinde tarafımıza incelenmek üzere ilettiğiniz ürününüzde yapılan incelemelerde üretim ya da malzemeden kaynaklı bir sorunla karşılaşılmamış ve 22/03/2013 tarihinde ürün mağazamıza gönderilerek tarafınıza sms ile bilgilendirilme sağlanmıştır. Bu nedenle ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön