27 Ağustos 2013 #1977017

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayıplı Ürünü İade Edemiyorum!

20.08.2013 tarihinde FLO-Ziylan Mağazacılık'dan Kinetix marka bir ayakkabı aldım. Ayakkabıyı 2 gün giydiğimde sol tekinin bağcık kısmının altı, ayak yüzük parmağımın üzerinde su toplama ve iltihap problemi yarattı. Ayakkabıyı fişi ve kutusu ile birlikte aldığım mağazaya götürdüğümde;"Bu ayakkabı giyilmiş değişiklik yapamayız"dediler.


Fişin arkasında ve kasada duran panoda değişim şartlarının yazdığını söylediler. Ancak ne fişin arkasında ne de reklam panosunda giyilmiş ürün değişim kapsamına girmez diye bir ibare yoktu. Firmanın müşteriye olan yaklaşımı haddinden fazla kaba idi. Müşteri hizmetleri bana firmada kalıp düzeltme işlemi yapılır dediler ancak hiçbir işlem yapılmadı. Mağduriyetim hala devam ediyor.

Hüseyin 70 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin03 Eylül 2013

    keşke eksi butonu olsaydı

  • Hüseyin27 Ağustos 2013

    Yaptığınız açıklama size ne kadar mantıklı geliyor bilemiyorum. Ayakkabıyı görerek, beğenerek ve deneyerek almayacağım da nasıl alacağım. Ayak uyumsuzluğu diye bahsettiğiniz olay ile ilgili ayağım için almış olduğum doktor raporunu firmanıza açacağım davada sunacağım.Ayak uyumsuzluğu konusu sadece benim sol ayağımda mı mevcut. 28 yıldan beri sağ ayağım ile sol ayağım arasında herhangi bir fark göremedim. Uyumsuz olan siz misiniz, ürününüz mü mü yoksa benim sol ayağım mı? Değerli Flo müşteri hizmetleri sizleri tercih ettiğim için milyon kere pişmanım, bir daha asla ama asla sizinle ilgili hiçbir alışverişim olmayacak, tanıdığım, bildiğim kim varsa onlarında sizlerle ilişkisi olmayacak. Tavsiyelerinizi bundan sonra daha saf ve alık olan müşterilerinize sunun. Hayatta başarısız olmanız dileklerimle.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebinizde belirtmiş olduğunuz konuya istinaden üründe yaşanan vurma/ sıkma şikayeti ayakkabının üretim aşamasından kaynaklanan bir durum değildir. Vurma/ sıkma şikayeti ürünün ayak ile uyumsuzluğundan kaynaklıdır. Mağazalarımızda siz değerli müşterilerimize ürünü görerek, beğenerek ve deneyerek alma imkanı sunulmakta olup ayağına iyi uygunluğu sağlayan ürünü almanız tavsiye edilmektedir. Bu nedenle ürününüz ile ilgili bir işlem gerçekleştirilememektedir. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön