07 Şubat 2014 #2282551

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayıplı Ürüne Red Cevabı Verdi

Capitol Flo Mağazasından 14.01.2014 tarihinde erkek, kısa deri bot ürünü satın aldım. Ürünün ilk giyiminde sağ tekinin fermuarı yürürken sürekli açılmakta bu neden ile 30.01.2014 tarihinde mağazaya şikayetimi bildirdim ve ürün incelemeye alındı. 16 günlük bir kere giyilmiş ve fermuar arızası olan 86,20 tl lik ürün için onarım bile sağlanmadı.


Ayıplı bu ürünün arkasında durmayan bu firmadan asla alış veriş yapmayınız. Bu devirde pazardan almış olduğunuz ürün için bile müşteriyi kaybetmemek için en azından onarım yapılırken FLO kesinlikle hiçbir işlem sağlamadı.

Dila 61 Okunma

Cevaplar

  • Dila09 Temmuz 2014

    otomatik olarak belirlenmiş taslak gönderilip duruyorlar şaka gibi! markanın çözmediğini mağazadaki personel çözdü ürün değişimini yaptı ve üstüne üstülük ürün indirime girmiş olduğu için üzerine hediye çeki verdiler!! tutarsızlık hat safhada, kime dişini geçirebilirsen işte ... !

  • Dila11 Şubat 2014

    Dalga geçiyorlar heralde!

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Firmamızın satış sonrasında arızalı ürünlerine vermiş olduğu inceleme süreci bulunmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm ürünler İnceleme Uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Yapılan değerlendirmelerde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve giderilemeyen durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve/veya giderilmesi mümkün olan durumlarda onarım işlemi yapılıp işlem yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar aktarılmaktadır. Müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirime konu olan üründe yukarıda belirtilen kriterler içerisinde değerlendirmeye alınmıştır. Yapılan inceleme işlemlerinde kusur niteliğini taşıyacak üretimsel bir hata ile karşılaşılamamıştır. Bu nedenle üründe işlem yapılamadığını bildirir, müşterimize göstereceği anlayış için teşekkür ederiz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön