27 Ağustos 2013 #1977107

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabının Topukları Yamuldu!

Bayram arefesi tatil için gittiğim Kahramanmaraş FLO mağazasından dolgu topuk pembe bir ayakkabı aldım. Geçen hafta cuma günü ayakkabıyı ilk kez giydim işe gelirken 20 dakikalık bir mesafe yürüdüm ve topuk yamuldu. Daha önceki alış-verişlerimde ne çocuklarıma aldıklarımda ne kendime aldıklarımda hiç bir sorun yaşamadım.


Denizli'de ki FLO mağazasına götürdüm fişini yolculuk esnasında kaybettiğim için işlem yapamayacaklarını belirttiler. Yirmi dakikada deforme olan topuk için FLO sorumluluk almayacak mı? Şimdi ben bu ayakkabıyı ne yapacağım FLO yetkililerinden çözüm bekliyorum.

Nilüfer 42 Okunma

Cevaplar

  • Nilüfer31 Ağustos 2013

    ne demek yani çürük topukları ben ne yapacağım flodan aldım diye resmini çekip billboardlarımı asayım rica ediyorum inisiyatif kullanabilirsiniz. Sattığınız malın arkasında durun lütfen. kredi kartı dökümümde yaptığım alış veriş görünüyor. Bu döküm altığımı ispatlıyor sonuçta.

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. 4077 Sayılı Tüketici Kanunu’ nda ve 54 No’ lu KDV Genel Tebliği’nde de aktarıldığı üzere üzere satış işlemlerine ait fişin ibraz edilemediği durumlarda ürünlerle ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır. Konuyu bilginize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla; FLO Müşteri İlişkileri Birimi 444 33 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön