25 Nisan 2013 #1761680

FLO-Ziylan Mağazacılık Ayakkabının Tabanı Yarıldı!

Gaziemir optimum mağazasından aldığım erkek ayakkabısının her ikisininde tabanında yarılma meydana geldi ki ayakkabıyı kaldırdığında karşı taraf çok rahat görünüyor firmaya yolladım fakat hatanın benden yana olduğunu bildirdi o ayakkabının o hale gelebilmesi için bıçakla filan kesmek gerekiyor ve içine gazete kağıdı koymam gerekiyor çünkü içinden gazete kağıtları çıktı sorumsuzluğun son perdesi.


Mağaza çalışanları dahi şaşkın nasıl olur da bir ayakkabı 1 ay içinde bu hale gelmiş diye ve geri dönmesine onlarda inanamıyor çalışanlar dahi bu ayakkabının kesinlikle yenisiyle değişmesi gerektiğini söylüyor fakat firma kabul etmiyor bir daha asla önünden bile geçmeyeceğim bir mağaza ve herkese anlatıyorum.

Efe 42 Okunma

Cevaplar

  • FLO Ayakkabı Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. FLO olarak “Memnun Müşteri” portföyünü sağlayabilmek ve müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da arttırabilmek için; müşterilerimizden ve sizlerden gelen her bilginin firmamız için bir fırsat olduğunu bildirmek isteriz. Değerli müşterimizin siteniz aracılığıyla yapmış olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmış olup konu ile ilgili olarak müşterimize geri dönüş sağlanmıştır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla, ZİYLAN Mağazacılık ve Paz AŞ Müşteri İlişkileri Birimi 444 3 356

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön